+38 (068) 255 255 8 Пн-Нд - з 10:00 до 19:00

Як замовити

 1. Правила та умови: Правила і умови цієї угоди поширюються на всі Ваші замовлення з lilliputiens.com.ua. Вам необхідно прочитати їх уважно. Ми можемо змінювати ці умови час від часу. Тому Ви повинні перевіряти їх перш ніж робити нові покупки.
 2. Замовлення: Ви можете зробити замовлення товарів на сайті lilliputiens.com.ua, заповнивши необхідні деталі або оформити замовлення по телефону. Всі ціни відображені в гривнях. Доставка здійснюється по Україні. Доставка за межі України не здійснюється. Ми зобов'язані прийняти Ваше замовлення, за умови, що товар є в наявності і замовлення відображає поточні ціни.
 3. Ухвалення замовлення: Ми повідомимо Вам, що ми прийняли Ваше замовлення по телефону, електронній пошті або SMS-повідомленням. У цей момент вступить в силу обов'язкове угоду, описана даними правилами і умовами *. При оформленні замовлення по телефону Ви також підтверджуєте, що ознайомлені з умовами продажу. Якщо ми за будь-якої причини не приймаємо Ваше замовлення, або вказана ціна помилкова, ми повідомимо це Вам по електронній пошті або зателефонуємо. В такому випадку Вам потрібно буде зробити замовлення повторно. Тільки кредитні та дебетові карти є прийнятними для оплати замовлень через сайт. Ви також можете оплатити замовлення готівкою і платежем через банк.

  * Ми в праві відкликати таку угоду, якщо Ваше замовлення щодо товарів, які були оцінені нижче запланованого і / або знижки були застосовані помилково.
   
 4. Доставка: Ми докладаємо всіх зусиль, щоб доставити всі замовлення протягом 3 робочих днів з моменту прийняття замовлення. У разі, якщо це неможливо, ми повідомимо Вам. Все доставки будуть здійснені за адресою, вказаною Вами в замовленні. Ми можемо, на наш розсуд і за наш рахунок, доставити частини Вашого замовлення окремо. Все доставки повинні бути підтверджені підписом, і Ви несете відповідальність за товар, як тільки він буде доставлений, і буде підтверджено, що доставлений товар відповідає замовленням. Право власності на товар переходить до Вас, як тільки ми отримаємо оплату замовлення в повному обсязі. Якщо ми не можемо доставити замовлення за вказаною Вами адресою по будь-якої причини, ми повідомимо Вам про це.
 5. Оплата: Ми робимо все можливе, щоб гарантувати, що Ваше замовлення і наступні операції проводяться через безпечне з'єднання. Ми не несемо відповідальності за роботу системи інтернет-платежів. Ми не несемо відповідальності, крім випадків нашої недбалості, за завдані Вам збитки за причини несанкціонованого доступу до будь-якої інформації, яку Ви надаєте через систему інтернет-платежів. Якщо товар не доступний з будь-якої причини після того, як ми прийняли Ваше замовлення, ми повідомимо Вам про це. Ми не будемо стягувати з Вас плати за це замовлення і повернемо будь-яку сплачену суму (якщо така є) на банківську картку.
 6. Захист прав споживачів: Право розірвати угоду: Відповідно до Закону України "Про захист прав споживачів" Ви маєте право розірвати цю угоду, але це право дійсно тільки 14 днів з моменту його укладення. Вам не доведеться платити за будь-які товари і будь-яка сума, заплачена Вами, буде повернута на Ваш рахунок. Однак, може статися, що ми доставили (або відправили) замовлення. У такому випадку, Ви повинні повернути нам товар за свій рахунок. Щоб уникнути цього, ми рекомендуємо Вам повідомити якомога швидше, якщо Ви хочете скористатися цим правом. Якщо Ви хочете розірвати цю угоду, напишіть в нашу службу підтримки через Обратнау зв'язок. Будь-які товари, які повертаються, повинні бути отримані нами в тому ж стані і, в міру можливості, в тій же упаковці, в якій ми доставили їх до Вас. Зверніть увагу, що на додаток до Вашого праву розірвати цю угоду, ми також підтримуємо обмін, повернення та анулювання замовлення. Ви повинні прочитати цей документ, так як це дає Вам додаткові переваги. Ви можете знайти його в розділі Гарантія та повернення.
 7. Гарантія та повернення: Товари, які продаються через цей веб-сайт, відповідають санітарно-гігієнічним нормам і вимогам ДСТУ, що підтверджується відповідними сертифікатами. Більшість товарів має гарантію 6 місяців з моменту поставки на дефекти матеріалу і виробничі дефекти. Будь ласка, ознайомтеся з розділом Гарантія та повернення для отримання більш докладної інформації. Ми здійснюємо заміну товару (або, у відповідних випадках, несправні частини) безкоштовно або відшкодовуємо Вам вартість товару.
18+
Внимание!

Данная страница содержит информацию об алкогольной продукции. Пожалуйста, подтвердите свое совершеннолетие для продолжения просмотра.

Вам уже исполнилось 18 лет?

×
Дізнатися ціну
Ваше ім'я:*
Телефон:
E-mail: *
×
Логін
×
×
Повідомити, коли з'явиться
Ваше ім'я: *
E-mail: *
×
Замовити дзвінок
Ваше ім'я:*
Ваш номер телефону:*
Адрес электронной почты:*

Запит відправлено. Ми обов'язково Вам зателефонуємо.

×
×