+38 (068) 255 255 8 Пн-Нд - з 10:00 до 19:00

Чому ми називаємо іграшки Lilliputiens - розвиваючими?

Всі наші творіння включають в себе трохи більше звичайних іграшок: вони захоплюючі, дивовижні і складні. Вони стимулюють творчі здібності, дрібну моторику і кидають виклик дітям, щоб досліджувати навколишнє середовище грайливим і освітньо-безпечним способом. І наші персонажі також ''ростуть'' разом з дитячим сприйняттям навколишнього середовища. Те, що спочатку виглядало просто як "опудало" - перетворюється в казкову фігуру і навіть шумить. Для новонароджених, книга, яка при обжимання її, була просто чимось, що шарудить, раптом перетворюється в подорож відкриттів і досліджень через барвисті декорації.

Ми завжди знайдемо нові види пригод для ваших малюків!

Вік, зазначений на цьому сайті для кожної іграшки, завжди означає той вік, з якого іграшка буде не тільки безпечною, але і дійсно цікавою для малюка. Це означає, що іграшки ростуть і розвиваються відповідно до інтересів дитини, а також його фаз розвитку. Безумовно це не той вид іграшки, який ви заховаєте через три місяці!

18+
Внимание!

Данная страница содержит информацию об алкогольной продукции. Пожалуйста, подтвердите свое совершеннолетие для продолжения просмотра.

Вам уже исполнилось 18 лет?

×
Дізнатися ціну
Ваше ім'я:*
Телефон:
E-mail: *
×
Логін
×
×
Повідомити, коли з'явиться
Ваше ім'я: *
E-mail: *
×
Замовити дзвінок
Ваше ім'я:*
Ваш номер телефону:*
Адрес электронной почты:*

Запит відправлено. Ми обов'язково Вам зателефонуємо.

×
×