+38 (068) 255 255 8 Пн-Пт - з 10:00 до 18:00

Питання-відповідь

FAQ

Lilliputiens - бельгійська компанія. Іграшки, візерунки, тканини, персонажі, все це 100% бельгійські творіння. Команда, молодих і креативних мам, завжди забезпечує унікальність наших іграшок, виробництво яких відбувається в різних країнах.

 

Всі наші творіння включають в себе трохи більше звичайних іграшок: вони захоплюючі, дивовижні і складні. Вони стимулюють творчі здібності, дрібну моторику і кидають виклик дітям, щоб досліджувати навколишнє середовище грайливим і освітньо-безпечним способом. І наші персонажі також ''ростуть'' разом з дитячим сприйняттям навколишнього середовища. Те, що спочатку виглядало просто як "опудало" - перетворюється в казкову фігуру і навіть шумить. Для новонароджених, книга, яка при обжимання її, була просто чимось, що шарудить, раптом перетворюється в подорож відкриттів і досліджень через барвисті декорації.

Ми завжди знайдемо нові види пригод для ваших малюків!

Вік, зазначений на цьому сайті для кожної іграшки, завжди означає той вік, з якого іграшка буде не тільки безпечною, але і дійсно цікавою для малюка. Це означає, що іграшки ростуть і розвиваються відповідно до інтересів дитини, а також його фаз розвитку. Безумовно це не той вид іграшки, який ви заховаєте через три місяці!

Lilliputiens - бельгійська компанія спеціалізується на виробництві тканинних іграшок для дітей молодшого віку. Протягом багатьох років наш асортимент розширювався і тепер включає в себе колекції: забавні ранці, рюкзаки, пенали, косметички та інше  для дітей.

Ви хочете перетворити кімнату вашої дитини в світ драконів або фей? В цьому випадку Lilliputiens також пропонує все, що вам потрібно: від спальних мішків, каганців, до наклейок, музичних шкатулок і т.д.

Більшість наших іграшок можна прати в пральній машині при температурі 30 ° C, при низькій швидкості обертання. Для отримання найкращого результату, ми рекомендуємо вам покласти іграшку перед пранням в мішок для прання. Це дозволить уникнути застряганню незакріплених частин в барабан машинки і повністю захистить улюблену іграшку малюка.

Деякі наші продукти, як великий бегемотик Арнольд, музичні шкатулки ... - можна тільки протирати.

Іноді потрібно просто видалити, на час, звуковий елемент з іграшки перед пранням.

Золоте правило: індивідуальні рекомендації по догляду можна знайти на упаковці кожної іграшки, а також на його етикетці. Уважно прочитайте їх перед пранням улюбленої іграшки вашої дитини.

Як виробники іграшок, ми приділяємо найвищу турботу і увагу до якості і безпеки нашої продукції. Тому ми забезпечуємо повне дотримання найвищих міжнародних стандартів.

Матеріали, які ми використовуємо, вибираються з обережністю, проходять оцінку часом і тестуються при найсуворіших випробуваннях (EN71, AZO, Кадмій, пластифікатори, слина, ASTM і т.д.).

Наші фарбовані або друковані матеріали все сертифіковані як AZO-Free (без важких металів). Ця сертифікація гарантує, що жоден з барвників, які використовуються в наших зразків не є токсичним.

Кожна іграшка ретельно тестується міжнародно визнаними незалежними лабораторіями і відповідає найсуворішим європейським і міжнародним стандартам.

Не знайшли відповідь на своє запитання? Ви можете залишити своє питання і отримати відповідь на e-mail.
Або ж за телефонами: +38 (068) 255 255 8
×
Дізнатися ціну
Ваше ім'я:*
Телефон:
E-mail: *
×
Логін
×
×
Повідомити, коли з'явиться
Ваше ім'я: *
E-mail: *
×
Замовити дзвінок
Ваше ім'я:*
Ваш номер телефону:*
Адрес электронной почты:*

Запит відправлено. Ми обов'язково Вам зателефонуємо.

×
×