+38 (068) 255 255 8 Пн-Нд - з 10:00 до 19:00
Відгуки клієнтів

Розвиваючі іграшки з Бельгії

Lilliputiens - бельгійський бренд розвиваючих іграшок, який створили креативні мами. Всі елементи промальовані дизайнерами, тому іграшки не тільки розвивають, але і неймовірно стильні. Взявши в руки будь-який виріб Lilliputiens один раз, більше неможливо пройти повз. Приємний текстиль, особлива увага до деталей, різнофактурні тканини і велика кількість розвиваючих елементів. І все це в одній іграшці.

Наша компанія ексклюзивний дистриб'ютор Lilliputiens в Україні, кожні три місяці ми презентуємо нові колекції. Тому новинки з'являються одночасно як в магазинах Європи, так і у наших партнерів в Україні.

Завдяки якості, ці іграшки не тільки витримають будь-які випробування малюка, але і збережуть свій первісний вигляд протягом багатьох років. Ми впевнені, що, ці іграшки, діти будуть з теплом згадувати стаючи дорослими і з гордістю показувати вже своїм дітям.

У нашому асортименті ви знайдете все, що потрібно для розвитку вашого малюка: брязкальця, прорізувачі, перший браслет-брязкальце, пищалки, м'які іграшки, розвиваючі книги, килимки для малюків і багато іншого.

Наш офіс знаходиться в Києві, доставка проводитися безкоштовно по всій Україні за один день. Так само, ми представлені в офлайн магазинах України, натискайте на посилання.

18+
Внимание!

Данная страница содержит информацию об алкогольной продукции. Пожалуйста, подтвердите свое совершеннолетие для продолжения просмотра.

Вам уже исполнилось 18 лет?

×
Дізнатися ціну
Ваше ім'я:*
Телефон:
E-mail: *
×
Логін
×
×
Повідомити, коли з'явиться
Ваше ім'я: *
E-mail: *
×
Замовити дзвінок
Ваше ім'я:*
Ваш номер телефону:*
Адрес электронной почты:*

Запит відправлено. Ми обов'язково Вам зателефонуємо.

×
×